SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AUDI A4
Çmimi :
€12,000.00
Kategoria :
Postuar :
11 Mars '15
Lloji :
Audi A4
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
199,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2011
Ekstra :
Alarm, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Navigacion Satelitor, Airbags, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu
ID e produktit :
73552
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi A4
2011 2.0 TDI
FULL EXTRA
Sline
Informata rreth publikuesit
Gazmend
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »