SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Alfa Romeo 156 1.9jtd 2004 FULL EXTRA!!!
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Mars '15
ID e produktit :
73574
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AlfaRomeo 156 1.9jtd 2004 rryp , senzora te shiut , senzora parkingu, 6 shpejtsi, karrika me pulla, klimatronik, me liber te servisit FULL EXTRA !!! 180ps
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Eldon
Gjakovë
044 270 534
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »