SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kamion Mercedes 814
Çmimi :
€4,000.00
Kategoria :
Postuar :
11 Mars '15
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
445,849
Viti :
1988
ID e produktit :
73611
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHES URGJENT Kamionin Mercedes 814 viti i prodhimit 1988. Ne gjendje shume te mire.. I gjate 6,20 m

Per me shume kontaktoni ne 044 730 735 ose 049 857 246

Faleminderit!
Informata rreth publikuesit
AD
Pejë
049857246
Pejë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »