SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Combo
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Mars '15
Lloji :
Opel Combo
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Pick-Up
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190
Motori (kubik) :
170.00
Viti :
2003
Ekstra :
ABS
ID e produktit :
73673
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Opel Combo, 044-206-834
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
valon
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »