SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW PASSAT
Çmimi :
€3,000.00
Kategoria :
Postuar :
23 Korrik '16
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
235,214
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1998
Ekstra :
ABS, Alarm, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
73694
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Përshkrim i Vetures

Shes Veturen Vw Passat Karavan Me Keto Specifika :

1.9 TDI ( ME I TE KUQE) FULL Extra
VITI I PRODHIMIT 98 Seri e 2002
KLIMATRONIK
KARRIKA ME NXEMJE
LIKUR ( Gjys )
GJAMAT ELEKTRONIK
5 SHPEJTSI
TELEFON TE INTEGRUAR
TEMPOMAT
FELLNE 15 ME GOMA MS
Servisin e fundit e ka te krym me Kaish rebrasni
auben perpara e ka ne dy vende te livorist per shkak se me ka gjujt dikush kiselin
shofer shajmen e ka pak te krist
Shtopat Mbrapa qe jane ne foto Nuk i ka ja kom hjek ja kom kthy origjinal te vet qka i ka pas
Regjistrimi 02.06.2016
Ndrrim i mundshem
Informata rreth publikuesit
Blerim
Gjilan
+37744342062
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »