SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Vatura Ford Focus 2.0
Çmimi :
€5,200.00
Kategoria :
Postuar :
2 Prill '15
Lloji :
Ford Focus
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
20,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Rregullues Klime, Karrige Elektrike, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
73709
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura eshte ne gjendje shume te mire
Informata rreth publikuesit
SShala
Fribourg, Switzerland
Fribourg, Switzerland [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »