SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
fiat ducato
Çmimi :
€2,700.00
Kategoria :
Postuar :
12 Mars '15
ID e produktit :
73760
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet kamioneta ne gjendje shum te mir. Serviset e kryme goma te reja e rujshme si mrena ashtu dhe jasht gjendjet top
Regjistrim i skadum qe 3 muj
Viti i prodhimit 98
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Lorikk
Ferizaj
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »