SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
opel frontera
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Mars '15
Lloji :
Opel Frontera
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
4X4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
167,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
1998
Ekstra :
CD Player, Hidraulik, Radio, Airbags
ID e produktit :
73798
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
opel frontera 2.2 dizel 045258471
Informata rreth publikuesit
Besmir
Treviso, Italy
drenas [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »