SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Opell Kadett 1.3 Benzin kerri osht ne gjendje te rregullt
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Mars '15
ID e produktit :
73852
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Opell Kadett 1.3 Benzin kerri osht ne gjendje te rregullt ka 4 gomat te reja ka regjistrim deri fund mujin e 05. Nr tel. 044 891 007 ose +38649452148.qimi 450 Euro
Informata rreth publikuesit
Kastriot
Barcelona, Spain
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »