SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ford Mondeo -2005
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Korrik '15
Lloji :
Ford Mondeo
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
73970
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Ford Mondeo TDCI ( me dy tkuqe ) I PA DOGANUAR
Viti i prodhimit 2005
Eshte ne gjendje shum te mir teknike
Posedon extra
KLIM
ABS
AIRBAG. 7
ESP
CENTRAll
HIDRAULIK
GJAMA ELEKTRIK
DRITA TE MJEGULLES
KOMANDAT NE TIMON
KARRIKA GJYSEM LEKUR
Per ma shum kontaktoni ne tel. 049 843 260
Informata rreth publikuesit
Avni
Pejë
049843260
Pejë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »