SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
golf 5 1.9 tdi ithjesht viti prodhimit 2005
Çmimi :
€6,800.00
Kategoria :
Postuar :
13 Mars '15
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
159
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2005
ID e produktit :
73971
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
golfi esht shum iruajtur si mbrenda edhe jasht servisin e ka te krer qe 1 vit iardhur nga jasht 159 tkalume ika tsakta ju garantoj per ket kerr
Informata rreth publikuesit
noli_omaj
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »