SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes-Benz E320 EVO 2007
Çmimi :
€14,600.00
Kategoria :
Postuar :
12 Shkurt '16
Lloji :
Mercedes E 320
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2007
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler
ID e produktit :
73972
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes Benz E 320 CDI V6 EVO viti i prodhimit 2006 model 2007. Kilometrazha e garantuar, i regjistruar, regjistrim deri në Maj 2015.
*Klimatronik dy zonale
*Automatik, 7G tronik dhe tiptronik
*Lekur e zeze
*Timon multifunksional
*Sensor parkingu para dhe pas
*Sensor te shiut
*Retrovizor (pasqyre) qe palosen dhe me senzore per dritat e gjata (errësohen)
*Sistem Navigacioni
*Avantgarde
*Xenon
*Ndriqim ne kthesa
*Etj, etj...
*Servisim i rregullt.

Ndrrim i mundshem me Passat TDI 2007-8-9, Golf 5 2006-7-8, Polo TDI 2010-11-12, Golf 6
Kontakt:
044 17 19 66
049 32 32 00
Informata rreth publikuesit
Nezir
Shtime
Shtime [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »