SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A4 2.5 TDI -02
Çmimi :
€4,650.00
Kategoria :
Postuar :
7 Prill '15
Lloji :
Audi A4
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
182,473
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
73981
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi A4 2.5 TDI
Automatik-Tiptronik
Klim
9 Muj Regjistrim
Tempomat
Alarm
Centrall
Servo
ABS
ESP
Gjama me rrym
Pasqyre me nxemje
Bord Kompjuter
Fellga tmira
Goma tmira
Full Krom
Ne Gjendje Perfekte
Ju Mirpresim
044589616
Informata rreth publikuesit
Rafet
Vushtrri
044589616
Vushtrri [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »