SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet vetura lupo 1.2 tdi 2002 rks 1 vit
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
13 Mars '15
ID e produktit :
73992
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura lupo 1.2 tdi
1vit rks
Full paisje
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Faton
Prishtinë
045424646
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »