SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes A160 Benzin -00
Çmimi :
€2,950.00
Kategoria :
Postuar :
7 Prill '15
Lloji :
Mercedes A 160
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Tourer
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
194,739
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Karrige Elektrike, Gjurmues
ID e produktit :
73994
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes A160 Benzin
Vetura Posedon :
I Regjistruar 4 muj
Tempomat
Alarm
Centrall
Servo
ABS
ESP
Airbag
Fellga Tmira
Goma Tmira
Gjama Me Rrym
Pasqyre Me Rrym
5 Shpejtsi
Ulset lkur
Ne Gjendje Te Rregull
Ju Mirpresim
044589616
Informata rreth publikuesit
Rafet
Vushtrri
044589616
Vushtrri [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »