SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
pasat c3 tdi
Çmimi :
€7,500.00
Kategoria :
Postuar :
13 Mars '15
Lloji :
Volkswagen Passat
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
200024.00
Viti :
2005
ID e produktit :
74107
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Isa
Mitrovicë
Mitrovicë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »