SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel corsa 1,3 dizel dogan te kryer i ardhur nga belxhika
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
24 Maj '15
Lloji :
Opel Corsa
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
15,000
Motori (kubik) :
1.30
Viti :
2005
Ekstra :
Karrige me Ngrohje
ID e produktit :
74127
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
A
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Hamit
Prizren
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »