SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
049-044218390
Çmimi :
€4,900.00
Kategoria :
Postuar :
15 Mars '15
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
86,000
Motori (kubik) :
2.80
Viti :
2001
ID e produktit :
74128
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
i sa po ardhur nga zvica
Informata rreth publikuesit
babimami2008
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »