SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Benz
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
14 Mars '15
Lloji :
Mercedes E 200
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Station Wagon
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
179,520
Motori (kubik) :
220.00
Viti :
1999
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
74201
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes Benz E220. Kamie Automatike. Dizel. CDI. 1999. Makina Posedon Telefon Dhe Bazho. Pilot automatik. Shum ekonomike. Konsumi 6 litra per 100km , Elegance , srs, esp , abs , kondicioner me klime , mbyllje qendrore E Gatshme per te gjitha provat. Taksa dhe Letra te Paguara. Pranojm Ndrrime Me Makina Te llojit : Audi A4-A6, Ml270. S320. Te vitit 2000 e lart.
Informata rreth publikuesit
Regli
Durrës
Durres [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »