SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 5 , 1.9 TDI , 2007
Çmimi :
€6,800.00
Kategoria :
Postuar :
14 Mars '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
208,060
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2007
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Sensor Parkingu
ID e produktit :
74202
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Viti i prodhimit 2007
Liber servisi
Klim
Abs
2 Qelsa fabrikes
gjamat me rym
Radio cd
Esp
Senzor Parkingu
Senzor shiu
Senzor dritave
Boardkomjuter
Rypin dhemzor te ndrum
Servis komplet
4 Goma te reja , Regjistrim deri ne muajin korrik , Per me shume info kontakto ne Nr. 044 140 777
Informata rreth publikuesit
Bajram
Prishtinë
044140777
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »