SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Golf 3 tdi -95
Çmimi :
€2,300.00
Kategoria :
Postuar :
14 Mars '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
189,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1994
Ekstra :
Alarm, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio
ID e produktit :
74205
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 3 TDI 1.9 rabbit.posedon mbyllje qendrore alarm 3 qelsa me kand,radio mp3 me flash ka dy pal fellne me fije te shpeshta per dimer dhe me yll per ver golfi asht GTI+ TDI golf familiar per qdo sen garantoj. Arsyja pse e shes eshte se kam blet nje tjeter e nuk pom vyjn dy makina faleminderit presim bleres serioz mund te kontaktoni edhe ne viber +38649615080 qmimi 2300€
Informata rreth publikuesit
BoNi B.
Prizren
Dragash [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »