SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Citroën Berlingo 1.9- 2002- Gjelbert metalike
Çmimi :
€4,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Mars '15
Lloji :
Citroen Berlingo
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
Ekstra :
CD Player, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
74225
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Makina eshte ne gjendje te rregullt, me servis te kryer dhe regjistrim deri ne Mars,2016. Eshte e ruajtur, posedon klime, fellne te reja. Ngjyren e ka te gjelbert metalike.
Informata rreth publikuesit
Admir
Prizren
045641444
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »