SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
peugeot 206
Çmimi :
€3,000.00
Kategoria :
Postuar :
14 Mars '15
Lloji :
Peugeot 206
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
168,000
Motori (kubik) :
1.10
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Alarm, Radio
ID e produktit :
74246
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes pezho 206 1.1 benzin viti prodhimit 2004 me 5 dyer ngjyr te kuqe me gjendje te rregullt per me shum info. 045 289 986.
Informata rreth publikuesit
Irfan
Ferizaj
ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »