SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
vw t4
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Mars '15
ID e produktit :
74254
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vw t4 ne gjendje te rregullt shum i rujten 190.000 km tkalune osht 4x4 ec me te kater rrotat viti i prodhimit 1997.info 044955600
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Etnik
Gjakovë
Gjakovë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »