SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Skoda octavia 2003
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Mars '15
Lloji :
Skoda Octavia
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
Ekstra :
CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Rregullues Klime, DVD Player, Karrige Elektrike
ID e produktit :
74275
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Skoda Octavia pa Dogan ,
Automatik , Dizell matorri 1.9 TDI
Tkalume 190000
Gjama elektronik , Pasqyre elektronike , Ulset me nxemje Etj
Informata rreth publikuesit
Bilall
Vushtrri
Vushtrri [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »