SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
045 503 424
Çmimi :
€7,200.00
Kategoria :
Postuar :
15 Mars '15
Lloji :
Volkswagen Passat
Ngjyra :
Ari
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Rregullues Klime
ID e produktit :
74285
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
PASAT 1.9 TDI {DI} TE KUQE POSEDON MANUAL 6 SHPEJTSI KLIMATRONIK ESP KARRIGAT ME NXEMJE TE LIKURES 1 VIT REXHISTRIM GOMA TE REJA AS 2 MUAJ I VOZITUR NE KOSOVE VET E KOM DOGANU DORA E 2 TE DRITAT XENON FABRIKISHT I RUAJTUR SHUM DHE NE XHENDJE TE RREGULLT NUK KA NEVOJ PER ASNJE INVESTIM PER MA SHUM MUNDENI ME PA VET
Informata rreth publikuesit
Abedin
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »