SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
mercedes benz
Çmimi :
€9,500.00
Kategoria :
Postuar :
15 Mars '15
Lloji :
Mercedes-Benz
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Kabriolet
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
1,007,000
Motori (kubik) :
35.00
Viti :
2005
ID e produktit :
74325
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Slk 3.5
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Geci
Korçë, Albania
Korçë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »