SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf
Çmimi :
€4,100.00
Kategoria :
Postuar :
15 Mars '15
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
2
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Viti :
2001
ID e produktit :
74391
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 4 TDI (i) te kuqe
viti :2001
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Valmir
Prishtinë
044393828
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »