SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes A170 CDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Qershor '15
Lloji :
Mercedes A 170
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
1700.00
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Xhama Elektrikë, Radio
ID e produktit :
74416
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Sheitet Mercedes A170 CDI - Clasic . Vetura eshte ne gjendje te te mir. Per her te pare eshte e regjistruar ne Kosove.

Numri Kontatkues : 00386-49-165-346. 00386-49-126-911

Cmimi i Diskutushem.
Informata rreth publikuesit
Edin
Rahovec
0038649165346
Rahovec [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »