SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
2003 Opel Vectra
Çmimi :
€4,800.00
Kategoria :
Postuar :
18 Mars '17
Lloji :
Opel Vectra
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
185,451
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2003
ID e produktit :
74426
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen Opel Vectra, vetura ka marsh automatik, eshte ne gjendje te rregullt, esht dizel me motorr 2.0 . Modeli eshte i vitit 2003, xhamat elektronik, ka senzora para e mrapa karrikat e para jon me nxemje e ka klimen automatike per ver ftoh e per dimer nxeh,po ashtu e ka sterion me 5 cd, vetura per momentin eshte e qlajmeruar por veturen e shesim me 1 vit regjistrim . Mund te na kontaktoni nga ora 08:00 - 20:00 Tel: Nr.044215495 / Nr.049246723
Informata rreth publikuesit
Lordijana
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »