SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes citroen c3 1.4 hdi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Mars '15
Lloji :
Citroen C3
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control
ID e produktit :
74538
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes citroen 1.4 hdi (dizell) ka abes airbeg klimatronik tempomat radio cd timon hidraulik ne
timon ka
pulla esht ne gjendje shum te mir
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bedi
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »