SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
GMC
Çmimi :
€7,000.00
Kategoria :
Postuar :
16 Mars '15
Lloji :
Chrysler Tjetër
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
300,000
Motori (kubik) :
6000.00
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
74555
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet GMS Yukon VREJTJE pa dogan , persona 7; full extra, ju lutem te telefononi vetem nga ora 13:00 deri 17:00 qmimi i diskutushem, mud ta shikoni edhe ne 'youtube' www.youtube.com/watch?v=kHrRPU5lDIQ 
Informata rreth publikuesit
limi
Pejë
044623032
fidanishte [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »