SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A7 3.0 TDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Mars '15
Lloji :
Audi A7
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
130,000
Viti :
2011
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
74567
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Audi A7 3.0 TDI Viti 2011
Informata rreth publikuesit
Auto Sallon Buca
Ferizaj
044 700 410
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »