SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes C270, Diesel, Automatik, shum i ruajtur. -02
Çmimi :
€5,000.00
Kategoria :
Postuar :
21 Mars '15
Lloji :
Mercedes C 270
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
199,999
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Karrige Elektrike, Spoiler
ID e produktit :
74569
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Senzore parkimi, bagjo (dritarja sportive), ganxhe terheqje, sedilje me ngrohje, fellne alumini etj. Cmimi 5000 i diskutueshem.

Nr telefonit: +355 69 20 57 232
Informata rreth publikuesit
vasmetdrins
Kosove [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »