SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Golf 2.0 TDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Mars '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170,000
Viti :
2009
Ekstra :
ABS, Mbyllje Qendrore, Radio
ID e produktit :
74576
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Vetura VW Golf 6 2.0 TDI ( 6 Shpejci ) Viti 2009 Me Dogan Te Paguar.
Informata rreth publikuesit
Auto Sallon Buca
Ferizaj
044 700 410
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »