SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes 2 marimanga
Çmimi :
€25,000.00
Kategoria :
Postuar :
16 Mars '15
ID e produktit :
74581
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes 2 marmanga ne gjendje te mir teknike njeri mercedes tjetri iveko viti i pridhimit 97 ngjyra njeri i verdh tjetri i kuq te doganuar qe te dyte rigjistr kan deri ne korrik te ketin viti numri kontaktues 044666042
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
besarta
Skënderaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »