SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A6 Quattro 3.0 Tiptronic Panorama
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Mars '15
Lloji :
Audi A6
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Sensor Parkingu
ID e produktit :
74602
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi A6 Quattro 3.0 , Automatik ,

Tiptronic ,
Panorama,
Xenon ,
Navi pdc .
Sensora Parkimi .
Ndriqim i brendshem Led .
Bagazhier me 6 cd .
Tapiseri bezh shume e paster .
Servisi i sapo bere .


Eshte ne gjendje te perkryer . Dora e pare ne Kosove dhe me libra te servisit .
Informata rreth publikuesit
Roflex
Pejë
+37744315542
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »