SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Golf 4 2000
Çmimi :
€3,600.00
Kategoria :
Postuar :
19 Mars '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
166,000
Motori (kubik) :
1400.00
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
74609
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#Volkswagen/VW #Golf 4 - 2000
Regjistrim 9 muaj
Krejt ne gjendje te rregullt
Numri kontaktus
044269826
Informata rreth publikuesit
Arbnor
Prizren
Prishtin [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »