SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ford Focus 1.8 Tdci v.p.2003
Çmimi :
€3,600.00
Kategoria :
Postuar :
17 Mars '15
Lloji :
Ford Focus
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
74631
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes ford focus Trend1.8 tdci 100PS disel, osht i prodhuar ne fund te vitit dhjetor 2003, ne gjendje shum te mir teknike. Seria e Ford Focus Trend osht seria me version ma sportiv i Fordit osht shum i shtrengum. Osht pak i gritht n krilla mrapa shiko n foto. Qmimin e ka 3600 Euro pak i negociueshem.
Rexhistrim deri ne mars 2016, nuk osht hipotek dhe mund te perktheht pa asnje problem. Dogana eshte e paguar ne menyr t rregullt. Vetura i ka gomat e reja M+S eshte viti i dyt qe ja kom ble shikoj ne foto, plus veres ja kom ble dy goma t reja te veres ne "Eurogoma" jon t firmes Fulda .

I ka keto harxhime :

5,2 l/100 km (kombinim)
7,0 l/100 km (qytet)
4,2 l/100 km (autostradë)

Ka kto funksione:
*KLIM A/C FUNKSIONALE
*TIMON SERVO MULTI FUNKSIONAL
*KOMAND NE TIMON
*FELLNE ORGJINA TE FORDIT
*DY PAR QESA
*ABS
*AIR BAG
*BORD KOMPJUTER
*GJAMA ELEKTRONIK
*MBYLLJE QENDRORE
*ALLUGENKA
*FELLNE
*DRITA TE MJEGULLES

Mundeni me m kontaktu edhe ne numer te Viber +37744882616
Informata rreth publikuesit
Armend
Prishtinë
044 882 616
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »