SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Alfa Romeo 156 1.9jtd 16v 2005 FULL EXTRA !!!
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Mars '15
Lloji :
Alfa Romeo 156
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2005
ID e produktit :
74664
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AlfaRomeo 156 1.9jtd 16v 2005
Senzor shiu
Senzor parkingu
Komplet rryp
Karrika me pulla
Pulla ne timon
Xenona
Mbrenda komplet lled
6 shpejtsi
Liber servisi
Tempomat
Fellne 18cool
185ps
PA DOGAN
FULL EXTRA. Per me shum: +386 49 444 326 Viber/WhatsApp
Informata rreth publikuesit
Shefqet
Oslo, Norway
Oslo, Norway [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »