SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 4 TDI.
Çmimi :
€4,300.00
Kategoria :
Postuar :
16 Mars '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, Alarm, Pasqyra Elektrike, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
74671
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 4 Tdi. D-I tkuqe.
Klima Tronik
Asp
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Noli
Suharekë
Therandë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »