SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault Scenic 1,9dci - 2003 SHITET URGJENT !!!
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
23 Mars '15
Lloji :
Renault Scenic
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
74673
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Renault Scenic 1,9dci - DIZELL - viti i prodhimit 2003.
Para tri vitesh i blere ne Gjermani pronar i pare ne Kosove. Regjistrim deri fillim Shtatorit 2015.

Vetura ka keto karakteristika:

Klimatronic
Xhama me rryme 4x
ABS, ESP, Xhami i gepekit hapen ekstra, uleset variable, munde te hjeken nga nji, por edhe te gjitha dhe te shrytezohet si pik-up.
HARGJIME MINIMALE, maksimum 4,5litra dizell ne rruge te qelur, nese vozitet me kujdes, mundet edhe me 3.7litra, qytet maksimum 6,5litra ne 100km.

RADIO-CD ORIGJINALE TE RENAULT. Radio me KOMANDE NE TIMON. Pasqyre dy anet ELEKTRONIKE. Pasqyra e djathte me SENZOR per temperatur.
Te gjitha opcionet i funksionojne tip-top.

Perveq disa te metave optike (disa grritha normale) ne teknike eshte TIP-TOP !!!
VETURE FAMILJARE, PER PUNE, PER TE GJITHA.
Gomat e dimrit ne fellne normale 15zoll kurse te veres ALU FELLNE 16zoll.

Cmimi: 3500,-€

SHITET URGJENTISHT !!!
Informata rreth publikuesit
Hysein
Gjilan
045664370
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »