SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Vectra C
Çmimi :
€4,000.00
Kategoria :
Postuar :
17 Mars '15
ID e produktit :
74678
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vectra C 2.2 16 v e ardhur nga zvicrra regjistrim RKS deri 10.2015 ne gjendje shum te mir per me shum info 044384972. 049408935
Informata rreth publikuesit
Shoe Zone
Prishtinë
044384972
Gjakov [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »