SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault Laguna 2002 - Ngjyre hiri
Çmimi :
€3,300.00
Kategoria :
Postuar :
26 Tetor '15
Lloji :
Renault Laguna
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
142,173
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Sensor Parkingu
ID e produktit :
74686
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Renault Laguna 2.0 ide
Regjistrim deri ne muajin Tetor 2015
Posedon goma te reja te veres dhe dimrit
Nuk eshte hipoteke bankare
Per me shume kontaktoni ne 049845565(viber)
Informata rreth publikuesit
Hekuran
Ferizaj
+38649845565
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »