SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
mondiall 150cc ne gjendje perfekte munsi ndrrimi
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
17 Mars '15
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
ID e produktit :
74738
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes mondiall 150cc ne gjendje shum te mire servise komplet te kryera tash baterin e re poashtu edhe i ngjyrosur komplet motorri posedon librezen dhe tabelen KS bejm edhe nderrim me kros atv sport kubikazh mat madhe ju mirepresim
Informata rreth publikuesit
Taf
Fushë Kosovë
Fushë Kosovë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »