SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fiat Ducato Kamionet
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
25 Mars '15
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
140,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
1996
Ekstra :
CD Player, Radio
ID e produktit :
74872
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet kamioneta fiat ducato e vitit 1996 urgjent, ne gjendje shume te rregull ne ferizaj per kontakt 044500304
Informata rreth publikuesit
Rrahim
Ferizaj
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »