SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Sprinter (KOFER) 311 CDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Mars '15
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Viti :
2005
ID e produktit :
74976
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes Sprinter (KOFER) 311 CDI Viti i Prodhimit 2004 Centrall Klime Dritaret me rryme Pasqyret me rryme Me liber te servisit 250.000 km te kaluara Gjendja teknike shume e mire TEL: 044 115 493 049 115 493
Informata rreth publikuesit
Ercii
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »