SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
XTM 250cc 2008
Çmimi :
€555.00
Kategoria :
Postuar :
17 Mars '15
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
ID e produktit :
74984
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet XTM foll cross sapo i bam servis total ne gjenje perfekte extrra fuqi extrra zo viti prodhimit 2008

Viber +37744189135
Informata rreth publikuesit
Nushi
Gjakovë
Gjakoc [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »