SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHES;VETUREN;BUICK RENDEZVOUS
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Mars '15
Lloji :
Chevrolet Tjetër
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
13,000
Motori (kubik) :
3.40
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu
ID e produktit :
74998
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHES;VETUREN;BUICK RENDEZVOS nr.per.kontakt 044388894
Informata rreth publikuesit
drilon
Prizren
044388894
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »