SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vw Bora 1.9 TDI
Çmimi :
€4,300.00
Kategoria :
Postuar :
18 Mars '15
Lloji :
Volkswagen Bora
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
345,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
75011
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bora TDI 1.9 kerri eshte tip top kilometrat e garantuara 345000 motor te fort nuk e hargjon as nje pik ule punon shum shum mir hargjime te volgla mesatare 4.5 muni me provu dhe me shiku si te doni ka nxemje ne karrika dritat i ndezen automatik 4 xhamat elektronik Tempomat, cdPlayer-in me USB, pasqyret me nxemje airbag ne tere veturen , mbyllje qendrore, hidraulik klim nuk ka eshte i ardhur nga finlanda qmimi 4300€ pak i diskutushem sms mos dergoni nuk i kthej Ndrroj me mercedes e class 220 viti 2002 e te nalt veq mu kon shume i rujtun shtoj pare nr. Tel 045/646-772 & 049/720-067
Informata rreth publikuesit
Genc
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »